آموزش ساخت تابلو دکمه ای (تصویری)

آموزش ساخت تابلو دکمه ای (تصویری)

 

Education-making-sign-button-to-video (1)

درخت دکمه روی بوم

دکمه ها فقط برای خیاطی به کار نمیرن ، میشه از اون ها استفاده های دیگه ای هم کرد . من همیشه دکمه های اضافی رو یه جا نگه میدارم تا از اون ها برای درست کردن صنایع دستی استفاده کنم . از سایزهای بزرگ دکمه ها گرفته تا کوچیک رو جمع آوری میکنم .

در اینجا من یک درخت دکمه با استفاده از همون دکمه هایی که داشتم درست کردم . این یه کار هنری زیبا شده . این درخت رو روی یه بوم نقاشی درست کردم ، درست کردن این تابلو خیلی سادست ، شما هم اگه دوست دارین یه کار هنری زیبا داشته باشین با من همراه بشین

Education-making-sign-button-to-video (2)

لوازم مورد نیاز :

یک عدد بوم نقاشی

اسپری مخصوص نقاشی روی بوم ( به رنگ های آبی و بنفش و صورتی و زرد )

تعدادی دکمه به رنگ ها و سایزهای مختلف

چسب

رنگ روغنی ( به رنگ های قهوه ای و سیاه و سفید و طلایی )

Education-making-sign-button-to-video (3)

برای شروع اول از همه مثل تصویر اسپری آبی رو روی بعضی نقاط بوم بپاشین ، بعد از اون با یه اسپری آبی کمرنگ تر از قبلی ، نقاط رنگ شده رو هم پوشانی کنین و بعد هم از از اسپری بنفش استفاده کنین . در آخر هم به صورت پراکنده رنگ صورتی رو اسپری کنین و روی اون هم اسپری زرد بپاشین .

با این ترتیب رنگ ، می بینین که بعضی نقاط آبی و بعضی نقاط زرد و بعضی دیگه بنفش شده ، این پایه ی کار ما به عنوان پس زمینه هست .

برای بهتر انجام دادن این کار ، تصویر رو ببینین که چطور رنگ آمیزی شده . بعد از اسپری کردن رنگ ها ، بوم رو یه گوشه به مدت یه ساعت بذارین تا خشک بشه .

بعد از خشک شدن رنگ های روی بوم ، من تنه ی ساده ی یه درخت رو روی اون رسم کردم ؛ به آرامی با مداد تنه ی یه درخت رو طراحی کنین . من اول ۵ شاخه ی اصلی رو واسه ی درخت رسم کردم و بعد شاخه های کوچیکتر رو اضافه کردم ، شما هم می تونین از این روش استفاده کنین و تنه ی درخت رو طراحی کنین .

وقتی که کشیدن درخت به پایان رسید ، برای پُر کردن تنه ی درخت از رنگ قهوه ای استفاده کنین ، من از رنگ قهوه ای متالیک استفاده کردم و بعد روی رنگ قهوه ای از رنگ های سیاه و سفید و طلایی به عنوان سایه استفاده کردم ؛ با این ترکیب رنگ ها جلوه ی هنری زیبایی بوجود میاد

Education-making-sign-button-to-video (4)

حالا نوبت به چسبوندن دکمه ها رسیده ، من اول دکمه های بزرگ با رنگ های مختلف رو با چسب روی بوم در جاهای مختلف چسبوندم . بعد از اون دکمه های کوچیک تر رو در همه جا چسبوندم ، برای نوک و لبه ی شاخه ها از دکمه های کوچیکتر استفاده کردم .

شما بعد از اینکه تموم دکمه ها رو چسبوندین می تونین با یه اسپری براق کننده ، به تابلوی خودتون جلوه ی براق و زیبا بدین .به همین سادگی کار تابلوی شما به پایان رسید و شما صاحب یه تابلوی هنری زیبا شدین

Education-making-sign-button-to-video (5)

 

Education-making-sign-button-to-video (6)

 

Education-making-sign-button-to-video (7)

 

Education-making-sign-button-to-video (8)

 

++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم