آموزش تصویری ساخت گوشواره ستاره ای

آموزش تصویری ساخت گوشواره ستاره ای

Training - image - Build - Earrings - star (1)

توی این کاردستی می خوایم با هم یه گوشواره درست کنیم که هیچ محدودیتی برای ساختش وجود نداره؛ فریم این گوشواره رو به هر اندازه ای که دوست دارید در نظر بگیرید و هر مهره ای که خودتون ترجیح میدید، (مهره های شیشه ای تراش خورده یا مهره های معمولی) به کار ببرید.

وسایل مورد نیاز :

 

– یه جفت گیره گوشواره

– ۲۰ عدد مهره به قطر ۴ میلی متر (البته سایز شون باید متناسب با اندازه ای باشه که برای گوشواره در نظر می گیرید)

– سیم مسی به ضخامت ۱ میلی متر (۱۸ گیج)

– سیم مسی به ضخامت ۰٫۳۲ میلی متر (۲۸ گیج)

– انبردست دم گرد

– سیم چین

– میله ی مدرج یا هر شیء گرد دیگه ای

Training - image - Build - Earrings - star (2)

میله ی مدرج یا شیء گرد تون رو بردارید و سیم مسی به ضخامت ۱ میلی متر (۱۸ گیج) رو دورش بپیچید. بعد از اینکه سیم رو پیچیدید و یه دایره ی کامل ایجاد شد، با یک انتهای سیم یه حلقه درست کنید. این حلقه بعداً برای وصل کردن گیره گوشواره استفاده میشه.

Training - image - Build - Earrings - star (3)

حدود ۴۰ اینچ از سیم مسی به ضخامت ۰٫۳۲ میلی متر (۲۸ گیج) رو از قرقره باز کنید و ببرید و شروع به پیچیدن اون دور فریم گوشواره – که تو مرحله ی قبل ساختید – کنید. پیچیدن سیم رو از داخل حلقه شروع کنید و اون رو دور تا دور فریم بپیچید.

Training - image - Build - Earrings - star (4)

تا زمانی که دوباره به حلقه ی ابتدا برسید، پیچیدن سیم رو ادامه بدید. بعد، یه مهره ی شیشه ای رو داخل سیم بندازید و سر دیگه ی سیم رو دوباره دور فریم بپیچید؛ اما این بار همراه با مهره.

Training - image - Build - Earrings - star (5)

به همین صورت ادامه بدید و مهره ها رو داخل سیم بندازید و سیم رو دور فریم بپیچید. وقتی به انتها رسیدید، اضافه ی سیم رو با سیم چین ببرید.

Training - image - Build - Earrings - star (6)

تقریباً ۳۰ اینچ از سیم ۲۸ گیج ببرید. اون رو از وسط فریم گوشواره و بین دو مهره عبور بدید و ۲ – ۳ بار – به صورت منظم – دور فریم بپیچید. حالا سیم رو به سمت پایین فریم ببرید و به موازات آخرین مهره خارج کنید و بین دو مهره بپیچید.

Training - image - Build - Earrings - star (7)

پیچیدن سیم رو بالا و پایین فریم و بین مهره ها ادامه بدید تا به آخرین مهره برسید. بعد انتهای سیم رو محکم کنید و دنباله ی اون رو با سیم چین ببرید. در آخر هم گیره ی گوشواره رو وصل کنید.

 

 

 

 

 

++++++++++++++++++

++++++++++++++++++

++++++++++++++++++

loading...

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم