تزیین سالاد ماکارانی مجلسی (سری سی و هشت)

تزیین سالاد ماکارانی مجلسی (سری سی و هشت)

تزیین سالاد ماکارانی

Decoration - salad - pasta - Parliament - Series - Thirty-eight

سالاد ماکارونی مجلسی:

پاستای صدفی ترک رو مثل ماکارونی آبکش می کنیم. مواد سالاد ماکارونی مثل خیارشور، کالباس، نخود فرنگی، هویج، سس مایونز، نمک، فلفل نگینی خرد شده و روغن زیتون را مخلوط کرده. مواد را با قاشق داخل پاستا می ریزیم. روی ظرف را سلفون میکشیم و داخل یخچال می گذاریم.

سالاد مرغ و ماکارونی

 

سینه مرغ ۲ عدد . ماکارونی فرمی ۱ لیوان . هویج ۲ عدد . سیب زمینی ۱ عدد . آبلیمو ۲ قاشق غذاخوری

سس مایونز ۳ قاشق غذاخوری . روغن زیتون ۳ قاشق غذاخوری . خیارشور ۱۰ عدد . کشمش ۱/۴ لیوان

طرز تهیه :

سیب زمینی ها را بپزید و ریز خرد کنید ، سینه های مرغ را با مقداری اب و نمک بپزید سپس ریش ریش کنید ، هویج ها را نگینی خرد کنید یا زنده نمایید ، خیارشورها را نیز ریز خرد کنید.

داخل کاسه ای مرغ های ریش ریش شده ، سیب زمینی های پخته ، هویج و خیارشور خرد شده ، سس مایونز ، کشمش ، روغن زیتون ، آبلیمو ، نمک و فلفل را اضافه کنید و خوب مخلوط نمایید.

داخل قابلمه ای تا نصف آب و چند قاشق نمک بریزید و روی حرارت قرار دهید و بگذارید به جوش بیاید سپس ماکارونی های فرمی را در آب حال جوش بیندازید و ۱۰ – ۱۵ دقیقه اجازه دهید بجوشد سپس با آب سرد آبکشی کنید و کنار بگذارید تا آب اضافی اش برود.

ماکارونی فرمی را به سالاد اضافه کنید و کمی هم بزنید تا مخلوط شود سپس داخل ظرف دربسته و به مدت ۲-۳ ساعت داخل یخچال قرار دهید تا خنک شود و پس از این مدت زمان سرو کنید ( مقدار سس مایونز سلیقه ای میباشد و میتوانید کمتر یا بیشتر کنید ).

 

تزیین سالاد ماکارانی

تزیین سالاد

loading...

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم