مدل دکوراسیون اتاق‌هایی با سقف بلند + نوروز ۹۵

Rate this post

مدل دکوراسیون اتاق‌هایی با سقف بلند + نوروز ۹۵

دکوراسیون اتاق‌هایی با سقف بلند

از مقیاس، ساختار و شکل ها برای ایجاد فضایی صمیمی زیر سقفی بلند استفاده کنید. اول از همه، باید بدانید که شما خوش شانس هستید. خیلی ها هستند که دوست دارند تنها مشکلشان سقف بلند خانه باشد!
 از مقیاس، ساختار و شکل ها برای ایجاد فضایی صمیمی زیر سقفی بلند استفاده کنید. اول از همه، باید بدانید که شما خوش شانس هستید. خیلی ها هستند که دوست دارند تنها مشکلشان سقف بلند خانه باشد!درست است که سقف های بلند در بناهای تاریخی، مساجد و … به انسان حس شگفتی و احترام می دهند، ولی در منزل سقف بلند باعث می شود که خودمان را کوتوله بپنداریم. اگر در دکوراسیون اتاق های سقف بلند دقت نکنید، اتاق شما اصلاً حسی صمیمی و حس خانه نخواهد داشت.
اگر می خواهید اتاق شما دکوراسیون راحت و صمیمی داشته باشد، عناصر زیر را در اتاقتان بکار ببرید تا فضای غارمانند اتاق بشکند و حال و هوای بهتری داشته باشد و سقف بلند آن، مزیتی زیبا گردد.۱٫ چوبکاری دکور را باارزش می کند. اتاقی بزرگ مانند این اتاق با جزئیات چوبکاری شکوه خاصی دارد. گچبری تاجدار هم حدود سقف را تعریف می کند. بالای آن هم پانل کاری مربعی حالت صاف و بیروح دیوار را شکسته است.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (1)

 

۲٫ جنبه تاریک را رو کنید. اغلب می شنویم که می گویند رنگ های تیره خصوصاً برای دیوار فاصله را بیشتر می کنند. ولی رنگ تیره اگر برای سقف بکار رود، فاصله را در دید بیننده کمتر هم می کند. جاذبه کار خودش را می کند.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (2)

۳٫ آن را بشکنید. اگر دیواری بلند مانند این دیوار دارید، یک خط افقی روی دیوار نقاشی کنید و خط سقف قراردادی را تعریف کنید و بدین ترتیب مشخص کنید که سقف عادی باید تا کجا باشد. تغییر ناگهانی در جهت پانل کاری دیواری هم تأثیر دارد.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (3)

۴٫ ساختار اضافه کنید. تیرهای پشتبند فقط مختص کلیساها و طویله ها نیستند. همانطور که می بینید در این اتاق اهمیت معمارانه یافته اند. تاق ها، دیرک های افقی و چیزهای دیگری که به ساختار اتاق می افزایند را نیز در نظر داشته باشید.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (4)

۵٫ شکل پنجره را عوض کنید. اگر در حال خانه سازی هستید یا خانه تان را نوسازی می کنید، بهتر است پنجره را دوبرابر کنید و در نزدیکی سقف به آن انحنا بدهید تا از لحاظ بصری وارونگی ایجاد کند.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (5)

۶٫ جزئیات پنجره را عوض کنید. اگر می خواهید یک دیوار را پر از پنجره کنید، از جزئیات مختلفی مانند وادار افقی بین پنجره ها استفاده کنید تا تنوع ایجاد شود.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (6)

۷٫ نقطه توجه غیرمنتظره ایجاد کنید. ترکیب منحصر بفردی از عناصر هنری باعث می شود که ارتفاع دیوار شکسته شود. تابلوهای نقاشی آویزان شده بالای پانل های شیشه ای و اثر هنری وسط دیوار همین اثر را دارند. البته یادتان نرود که مربع ها و مستطیل های زیاد باعث می شوند که دیوار بلندتر از قبل به نظر برسد. گیاهان و عناصر طبیعی بین این دو سطح ارتباط برقرار کرده اند.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (7)

۸٫ تغییر جنس ایجاد کنید. همنشینی دو پانل چوبی و سنگی با دو رنگ مخالف باعث شده که دیوار شکسته شود و از ارتفاع آن کاسته شود. همرنگ بودن پانل پایینی با کف هم ترکیب زیبایی ایجاد کرده است.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (8)

۹٫ منطقه خاصی ایجاد کنید. بالای جزیره آشپزخانه هود نصب کنید و بدین ترتیب فضای صمیمانه ای ایجاد کنید. می توانید با کمک آوردن عناصر کاری در کنار هم، فضای کاری خودتان را تعریف کنید.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (9)

۱۰٫ آثار هنری اضافه کنید. ولی یادتان باشد که از مقیاس های بزرگ استفاده کنید. آثاری را انتخاب کنید که موضوع جسورانه ای دارند و از آن سوی اتاق دیده می شوند. این آثار و تابلوها اثر غیرمنتظره ای دارند.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (10)

۱۱٫ روشنایی را بیشتر کنید. حالا تصور کنید که این اتاق در شب چه جلوه ای دارد. اگر در اتاقتان چیزهایی هست که می خواهید بر بافت و ساختار آنها تأکید کنید و آنها را بیشتر نشان دهید، با روشنایی ها و لوسترهای زیبا نور بیشتری بر آنها بتابانید.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (11)

۱۲٫ مقیاس را تنظیم کنید. مقیاس درست از اهمیت زیادی برخوردار است. نباید فقط از یک منبع روشنایی استفاده کنید. چندین منبع نور نصب کنید. لوستر بزرگی مانند این نصب کنید که زیاد هم سنگین نباشد.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (12)

۱۳٫ هرچه بیشتر بهتر. آویزان کردن یک پرده سفید در این فضا کافی نبود و برای ایجاد تعادل، یک لوستر بلند هم آویزان شد تا تعادل برقرار شود.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (13)

سایت عکس

۱۴٫ از چندین تکنیک بهره بگیرید. تاق ها، لوسترهای بزرگ و تغییر رنگ به کنترل این فضا کمک کرده اند. اگر شومینه سنگی زیبایی دارید که تا سقف می رسد، دیوار بالایی را به رنگ گرمی نقاشی کنید تا ارتفاع شومینه را بگیرد.

Model - Decorations - rooms - the - roof - a long - Nowruz 95 (14)

 

مدل دکوراسیون اتاق‌هایی با سقف بلند

نوروز ۹۵

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم