استفاده از آینه در دکوراسیون خانه (نوروز ۹۵)

استفاده از آینه در دکوراسیون خانه (نوروز ۹۵)

 

کاربرد های جالب آینه در دکوراسیون منزل

اگر آینه در جای درست استفاده شود، نور بیشتری در اتاق فراهم می کند و حس روشنی و جاداری بیشتری می دهد. آینه بهترین دوست دکوراتورها است و دلیل خوبی هم دارد. آینه ای که در جای درست و مناسبی نصب شود، بیشتر نور طبیعی را برای اتاق فراهم می کند.

اگر آینه در جای درست استفاده شود، نور بیشتری در اتاق فراهم می کند و حس روشنی و جاداری بیشتری می دهد. آینه بهترین دوست دکوراتورها است و دلیل خوبی هم دارد. آینه ای که در جای درست و مناسبی نصب شود، بیشتر نور طبیعی را برای اتاق فراهم می کند و دید را افزایش می دهد. فضاهای کوچک را باز می کند و به دکور سرزندگی و عمق می دهد.

در زیر به ۱۵ روش استفاده از آینه در منزل اشاره می کنیم

۱٫ آینه تمام قد بین دو پنجره. قرار دادن آینه بین دو پنجره موجب گول زدن چشم می شود و گویی پنجره دیگری بین این دو پنجره وجود دارد و نور طبیعی بیشتری راه می یابد. معمولاً قرار دادن یک آینه تمام قد کنار دیوار، حالت آرامش بیشتری برای اتاق می آورد.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (15)

 

۲٫ آینه با قاب چوبی در آشپزخانه. با قرار دادن این نوع آینه در آشپزخانه حالت خودمانی تری بوجود می آید. چه کوچک باشد چه بزرگ، چه روی تاقچه قرار داشته باشد چه به دیوار آویزان باشد، نتیجه مثبتی ایجاد می کند. نکته اینجاست که آینه ای انتخاب کنید که گویی متعلق به اتاق نشیمن یا اتاق خواب است.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (14)

۳٫ آینه دیواری پشت کمد. با قرار دادن آینه سقف تا کف کنار دیوار این حالت را ایجاد می کنید که گویی فضای بیشتری پشت آن قرار دارد. این تکنیک برای آپارتمان های کوچک مناسب است.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (13)

۴٫ آینه باریک در کنار تابلوهای هنری. این مدل آینه را چه بالای کنسول نصب کنید چه در ورودی منزل یا بالای بوفه در اتاق نشیمن، این ترکیب شما را ناامید نخواهد کرد. آینه ای مستطیلی انتخاب کنید و دو جفت تابلوی کوچک و قاب دار دور آن نصب کنید. نکته مهم در تقارن است. قاب های هم اندازه انتخاب کنید و آنها را به دقت نصب کنید.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (12)

۵٫ آینه خورشیدی بالای کنسول. آیا میز کنسولی دارید که بالای آن خالی است؟ آینه خورشیدی شیکی بخرید و آن را بالای کنسول نصب کنید.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (11)

۶٫ آینه خورشیدی بالای تخت. آینه های خورشیدی دکورهای زیبایی ایجاد می کنند. اگر نمی دانید در اتاق خواب بالای تخت چه چیزی نصب کنید، آینه خورشیدی را پیشنهاد می کنیم.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (10)

۷٫ آینه های زیبا پشت آباژورهای پاتختی. درست است که نمی توانید خودتان را در این آینه ها ببینید، ولی نکته اینجاست که با قرار دادن این آینه ها پشت آباژور، روشنایی اتاق را دوچندان می کنید.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (9)

۸٫ دو آینه روی دیوارهای مجاور. آیا می خواهید اتاقی منحصر بفرد داشته باشید؟ روی دو دیوار کنار هم، دو آینه نصب کنید تا هم نور بیشتری فراهم شود و هم فضای اتاق بزرگتر به نظر برسد. البته یادتان باشد که تصاویر متعددی که در اثر کنار هم قرار گرفته دو آینه دیده می شود، می تواند سرگیجه آور شود.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (8)

۹٫ قرار دادن آینه کنار پنجره. با قرار دادن آینه بزرگی درست کنار پنجره، نور و دید را برایتان افزایش می دهد. انعکاس منظره های زیبا چیز ایده آلی است، ولی قرار دادن آینه کنار پنجره، نور بیشتری هم برای اتاق فراهم می کند.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (7)

۱۰٫ پس زمینه آینه ای. با استفاده از دیوار یا پس زمینه آینه به عنوان کاشی پشت سینک یا اجاق، آشپزخانه های کوچک را بزرگتر نشان دهید. فقط یادتان باشد که آینه های آنتیک بهتر است آینه های صاف، اثر لک را پنهان می کنند.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (6)

۱۱٫ آینه گرد داخل قفسه کتاب. با قرار دادن یک آینه گرد در میان قفسه های کتابخانه می توانید به اتاق عمق بدهید. این بهترین روش برای تبدیل کاربری محل تلویزیون به چیزی جالب و شیک است.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (5)

۱۲٫ آینه بسیار بزرگ بالای شومینه. کل فضای بالای شومینه را با آینه ای سفارشی و شیک و مدرن پر کنید تا نور بیشتری جذب شود و حالت جادارتری به فضا داده شود.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (4)

۱۳٫ آینه های تمام قد در سالن ورزش خانگی. آینه های سقف تا کف با آنکه کاربردی هستند ولی به خانه شما حالت باشگاه عمومی می دهند. چند آینه تمام قد به دیوار نصب کنید یا به دیوار تکیه دهید و سعی کنید فضای خانگی را حفظ کنید.

۱۴٫ آینه گرد بالای روشویی. می توانید از آینه هایی به شکل های مختلف بالای روشویی استفاده کنید، ولی آینه گرد چیز دیگری است و حالت خطوط راست و زوایای تیز کابینت و روشویی را می شکند.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (2)

۱۵٫ آینه های کوچک چیده شده روی تاقچه. این آینه ها را کنار هم بگذارید یا کنار یک سری تابلوهای نقاشی، همیشه سه آینه کوچک بالای تاقچه ای باریک، نمای شیک و زیبایی ایجاد می کند و هر وقت خواستید می توانید ترتیب آنها را عوض کنید. این مدل را در سرویس بهداشتی پیاده کنید.

Use - of - the mirror - in - Decorations - Home - Nowruz -95 (1)

 

 

دکوراسیون

نوروز ۹۵

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم