ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

(سری پنجاه و نه)

The simplest - decoration - salad - lettuce - partying

ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

مدل تزیین سالاد مجلسی ویژه مهمانی

The simplest - decoration - salad - lettuce - partying (2)

ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

عکس تزیین انواع سالاد

The simplest - decoration - salad - lettuce - partying (3)

ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

مدلهای زیبا از تزیین سالاد کاهو

The simplest - decoration - salad - lettuce - partying (4)

ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

تزیبن سالاد کاهو

The simplest - decoration - salad - lettuce - partying (5)

ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

تزیین سالاد کاهو جدید با طرح های زیبا و متفاوت

The simplest - decoration - salad - lettuce - partying (6)

 

یکی از تزیینات موثر و زیبای سفره، تزیین سالاد کاهو به شکل های مختلف و متنوع است که باعث زیبایی بیشتر سفره آرایی می شود و جلوه خاصی به فضای سفره می بخشد. در این مطلب قصد داریم شما را با مدل های جدید و زیبای تزیین سالاد آشنا نموده و به معرفی تمام وسایل و موادی که در تزیین سالاد به کار می رود بپردازیم. تا پایان با این مدل های جذاب و متنوع همراه ما باشید.

مدل های جدید تزیین سالاد کاهو :

تزیین سالاد کاهو یکی از ایده های جالب برای زیبایی بیشتر سفره و میز غذا است که با شیوه های مختلف انجام می شود. همه ما تقریبا سالاد کاهو را با مواد و روشی مشابه تهیه میکنیم، فقط ممکن است سایز و اندازه خرد کردن مواد متفاوت باشد اما هر یک از ما با روش و شیوه ایی خاص و متفاوت آن را تزیین می کنیم و برای اینکار با استفاده از تجربه های قبلی و همچنین ابتکار و سلیقه به تزیین ظرف سالاد کاهو می پردازیم. امروز قصد داریم شما را با مدل های متنوع و زیبایی از انواع تزیین سالاد آشنا کنیم.

تزیین سالاد کاهو با گوجه و خیار :

گوجه و خیاز از مواد ضروری سالاد کاهو هستند و در ترکیب سالاد به کار می روند، یکی از روش های ساده و در دسترس برای تزیین سالاد استفاده از گوجه و خیار است که باعث زیبایی ظرف سالاد می شود. برای این کار میتوانید گوجه و خیار را به شکل های مختلف فرم دهید و در تزیین ظرف سالاد به کار ببرید.

تزیین سالاد کاهو با هویج :

هویج به دلیل رنگ زیبایی که دارد جلوه خاصی به ظرف سالاد می دهد و اغلب برای تزیین سالاد از هویج استفاده می شود. برای اینکار میتوانید هویج را رنده نموده و یا با استفاده از قالب های مختلف به آن فرم دهید و روی ظرف سالاد بچینید.

تزیین سالاد با فلفل دلمه ای :

فلفل دلمه ایی یکی از مواد خوراکی مفید و خوشمزه ایی است که اغلب مواقع در تزیین غذا و سالادها به کار می رود و به این دلیل که فرم زیبایی دارد فقط کافی ست آن را به صورت حلقه ایی برش بزنید و روی سالاد کاهو را با آن تزیین کنید. برای نتیجه بهتر و انواع تزیینات زیباتر از فلفل دلمه ایی با رنگ های متنوع استفاده کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از تزیین سالاد با فلفل دلمه ایی است که میتوانند ایده جالبی برای شما باشند

تزیین سالاد برای مهمانی :

یکی از اجزاء ثابت همه سفره های مهمانی سالاد کاهو است که اغلب با طرح های متنوع تزیین شده است. برای این کار سالاد را در ظرف ها و دیس های مشخص بکشید و بعد روی آن را به بهترین شکل با مواد خوراکی که در داخل سالاد استفاده نموده اید تزیین کنید.

زیباترین و جدیدترین مدلهای تزیین سالاد سبزیجات

نوروز ۹۵

ساده ترین تزیینات سالاد کاهو مهمانی

تزیین سالاد

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم