غذاهای اصلی

سفارش غذا تعداد بالا در تهران؛ کترینگ یادگار برای مجالس و مراسم ها

حتما پیش آمده که برای مراسم یا مجالس خاصی که در طول سال پیش می آید مانند مهمانی ها، مجالس عروسی، تولد، عقد، بله برون و هر مراسم دیگری که تعداد زیادی مهمان برای ناهار یا شام دعوت هستند مانند مراسم ختم و نذری ها به فکر تهیه غذا از بیرون و سفارش غذا تعداد بالا در تهران افتاده اید اما برای سفارش غذای تعداد بالا نتوانسته اید یک رستوران یا آشپزخانه باکیفیت و قیمت مناسب در تهران پیدا کنید یا بعد از سفارش غذا سرد به دست شما رسیده و یا کیفیت چندان خوبی نداشته است.

از کدام رستوران یا آشپزخانه بیرون بر برای مجلس مهمانی استفاده کنیم که کیفیت غذای خوبی را برای مهمانان ما داشته باشد و همچنین قیمت مناسبی را به ما عرضه کند که هم مهمانان از غذای ما راضی باشند هم نسبت به سایر رستوران ها و آشپزخانه ها مقرون به صرفه باشد؟

سفارش غذا به تعداد زیاد در تهران

چون آشپزخانه ها و رستوران های مشهور هر شهری را اکثر افراد بومی آنجا می شناسند و افراد غیر بومی ساکن آنجا هم می توانند با یک سرچ تلفنی یا سرچ از اینترنت به آدرس و مشخصات آن رستوران یا آشپزخانه در آن شهر دسترسی پیدا کنند.

حتی می توانیم از افراد بومی آدرس رستوران یا آشپزخانه بیرون بر را پرس و جو کنیم؛ ولی این کار برای تهران خیلی سخت است برای آن که شما بتوانید به یک رستوران یا یک آشپزخانه بیرون بر، با کیفیت مناسب و قیمت ایده آل در تهران دسترسی داشته باشید؛ بهتر است که یک بار غذای مورد نظرتان را از کترینگ مورد نظرتان در تهران سفارش دهید با این سفارش شما می توانید علاوه بر کیفیت غذای مورد نظرتان قیمت آن کترینگ را با سایر کترینگ های سطح شهر تهران مقایسه کنید و برای مهمانی ها و مراسم رسمی یا غیر رسمی خودتان از آن استفاده نمایید.

برای سفارش غذا تعداد بالا در تهران به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب یک رستوران باکیفیت با منوی متنوع که همیشه آمادگی پذیرش سفارش غذا به تعداد بالا را داشته باشد و همچنین قیمت های مناسبی را ارائه دهد گاهی اوقات کمی سخت است. ما به شما کترینگ یادگار را معرفی می کنیم. کترینگ یادگار با سال ها تجربه در ارائه غذای بیرون بر توانسته رضایت مشتریان را جلب کند و به یک رستوران خوب برای سفارش غذای تعداد بالا در تهران تبدیل شود. برای سفارش غذای ارزان در تهران به تعداد زیاد (بیشتر از ۵۰ پرس) کافی است یک روز قبل به ما اطلاع دهید. در ادامه منو و قیمت غذاها در کترینگ یادگار آورده شده است.

برای تماس تلفنی با کترینگ یادگار کافیست با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۴۴۸۸۱۵۳۸

۰۲۱۴۴۸۸۰۸۶۷

منو و قیمت سفارش غذا تعداد بالا در تهران

در کترینگ یادگار برای راحتی مشتریان محترم دو منوی متفاوت از نظر قیمتی وجود دارد که یکی از آنها به منوی ارزان قیمت یا منوی مقرون به صرفه و دیگری به منوی ویژه معروف است شما می توانید با دیدن منو و قیمت غذاها، هم قیمت غذا در کترینگ یادگار را با سایرین مقایسه کنید و هم غذای مورد نظرتان را انتخاب کرده و در صورت نیاز سفارش تلفنی خودتان را به مسئول آشپزخانه اعلام فرمایید و توسط پیک در مکان مورد نظرتان در تهران دریافت کنید. به این نکته توجه داشته باشید که در صورت سفارش غذای تعداد بالا از کترینگ یادگار خرید شما شامل تخفیف های ویژه می شود و می توانید سفارش خود را با قیمت پایین تری ثبت کنید.

در این آشپزخانه بیرون بر می توانید مخلفات گوناگونی را همراه غذای اصلی سفارش دهید که برخی از آنها عبارتند از: سوپ جو، ماست موسیر، سالادهای متنوع، انواع نوشیدنی ها، سیر ترشی، زیتون ساده و زیتون پروده.

منوی اقتصادی یا مقرون به صرفه سفارش غذا تعداد بالا در تهران:

نام غذاقیمت هر پرس (تومان)
سبزی قورمه۴۲۰۰۰
قیمه سیب زمینی۴۲۰۰۰
چلو جوجه۴۵۰۰۰
چلو کباب کوبیده۴۷۰۰۰
چلو میکس۵۵۰۰۰
زرشک پلو با مرغ۵۵۰۰۰
قیمه نثار قزوین۶۰۰۰۰

شاید شما به عنوان یک مشتری خاص، الان بگویید این منو نیاز مراسم ما را برطرف نمی کند؛ در این صورت نظر شما را به دیدن منوی ویژه کترینگ یادگار جلب می کنم. امیدوارم این منو نیاز شما را برطرف نماید.

منوی ویژه سفارش غذا تعداد بالا در تهران:

نامقیمت (تومان)
چلو کره۴۰۰۰۰
میرزا قاسمی۷۰۰۰۰
چلو خورشت قیمه سیب زمینی۸۸۰۰۰
چلو خورشت قورمه سبزی۸۸۰۰۰
زرشک پلو با مرغ۹۸۰۰۰
چلو کباب کوبیده۱۰۰۰۰۰
چلو جوجه کباب مخصوص۱۰۰۰۰۰
چلو کباب لقمه ممتاز۱۱۰۰۰۰
چلو کباب لقمه نگین دار۱۲۰۰۰۰
مرصع پلو با مرغ۱۲۰۰۰۰
قیمه نثار مخصوص قزوین۱۲۰۰۰۰
چلو خورشت فسنجان۱۲۰۰۰۰
چلو کباب میکس۱۳۰۰۰۰
اکبرجوجه۱۳۰۰۰۰
چلو جوجه کباب با استخوان (ارگانیک)۱۳۵۰۰۰
چلو کباب بختیاری۱۴۰۰۰۰
چلو کباب برگ مخصوص (فیله گوساله)۱۸۰۰۰۰
چلو کباب سلطانی۱۹۵۰۰۰

قیمت های فوق الذکر در هر دو منو برای یک پرس غذا می باشند و در تمامی آشپزخانه ها و رستوران ها اگر فردی حقیقی یا حقوقی تعداد بالاتری را به صورت دائمی سفارش دهد یا مشتری ثابت در سال با تعداد سفارش بالا باشد مطمئناً آن قیمت نمی باشد و به آن فرد که به صورت یک فرد حقیقی یا حقوقی از آن رستوران یا آشپزخانه خرید کرده است؛ تخفیفی داده می شود. به عبارتی ساده تر برای سفارش های عمده قیمت ها پایین تر از قیمت هر پرس آن غذا می شوند و همین تخفیف را هم کترینگ یادگار دارد برای اطلاعات بیشتر از این شرایط شما می توانید با شماره تلفن های کترینگ یادگار تماس حاصل کنید؛ یا آن که به صورت حضوری به آدرس آشپزخانه تشریف بیاورید و با تست غذای موردنظرتان کیفیت غذا را هم با سایر رستوران ها مقایسه کنید.

نحوه سفارش غذا تعداد بالا در تهران از کترینگ یادگار

حالا با دانستن این شرایط و مقایسه قیمت های این کترینگ با سایر رستوران ها و آشپزخانه های بیرون بر سطح تهران شاید برای شما جای سئوال است که چگونه می توانم از آنجا برای مراسم خودمان و… سفارش غذا بدهم؟

برای اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش بالا و خاص برای یک مراسم که در تهران و حومه آن می باشد؛ شما می توانید با مسئولین آشپزخانه یادگار از طریق تماس تلفنی هماهنگی لازمه را انجام دهید. همیشه بخاطر داشته باشید برای سفارش های بیشتر از ۵۰ پرس باید زودتر با مسئولین کترینگ یادگار هماهنگ کنید.

شماره تلفن سفارش غذا تعداد بالا در تهران (کترینگ یادگار):

۰۲۱۴۴۸۸۰۸۶۷

۰۲۱۴۴۸۸۱۵۳۸

شما همچنین می توانید به آدرس کترینگ یادگار واقع در تهران، جنت آباد شمالی، خیابان انصار المهدی، جنب دانشگاه یادگار برای خرید حتی یک پرس غذا تشریف بیاورید؛ تا هم محیط آشپزخانه را از نزدیک ببینید و هم با تست غذای مورد نظر خودتان کیفیت و قیمت غذاهای کترینگ یادگار را با سایرین مقایسه کنید. بهتر است قبل از آن که فرصت لازم برای تدارکات پذیرایی مراسم شما از دست برود با تست غذای مورد نظرتان کیفیت و قیمت کترینگ یادگار را با سایرین مقایسه کنید تا با خیالی آسوده تر مراسم خودتان را برگزار کنید و یک مراسم به یاد ماندنی برای مهمانان یا دوستانتان بسازید.

کترینگ یادگار آمادگی قبول سفارش غذا برای تولد، سفارش غذای سازمانی و سفارش غذا برای ختم و هر نوع مراسم دیگر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا