غذاهای اصلی

تهیه غذا برای شرکت ها و سازمانی با قیمت ارزان (منوهای مختلف)

اگر شما به عنوان کارفرما به دنبال راه حلی مقرون به صرفه و ساده برای انتخاب غذا برای کارکنان خود هستید در این مقاله ما را همراهی کنید تا بتوانید یک راهنما برای انتخاب غذای کارکنان خود با قیمت ارزان پیدا کنید. تهیه غذا برای کارمندان میتواند تلاشی هزینه بر و زمان بر باشد. اما میتوانید با استفاده از استراتژی و پیدا کردن منابع مناسب وعده های غذایی مناسب خود را با قیمت اقتصادی پیدا کنید. در ادامه این مطلب پیشنهاداتی برای تهیه غذا برای شرکت ها با قیمت ارزان (منوهای مختلف) ارائه شده است.

کترینگ یادگار

برنامه ریزی در عین آگاهی از کترینگ های مختلف در مسیر انتخاب یک گزینه مناسب برای تهیه غذا برای شرکت شما بسیار مهم است. بررسی غذاپزی های مختلف با توجه به اطمینان از نحوه تهیه غذا و استفاده از منابع غذایی مناسب برای تهیه غذا از اهمیت بالایی برخوردار است. کترینگ ما با توجه به کیفیت مواد غذایی، وعده های غذایی مختلف را به صورت اصولی پخته و آماده می کند. قیمت گزاری های منصفانه از مهمترین دغدغه های کترینگ ماست تا مشتری ها و سازمان ها با خیال راحت بتوانند غذاهای خود را از ما تهیه کنند.

شماره های تماس برای ثبت سفارش : ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷

تهیه غذای ارزان برای شرکت ها و سازمان ها

یکی از مزیت هایی که سازمان ها و شرکت ها می توانند برای کارکنان خود مهیا کنند، ارائه وعده های غذایی است. از جمله نیازهای کارکنان میتواند تامین وعده های غذایی در محل کار باشد. هدر رفت وقت و هزینه برای هر کارمند برای سفارش غذا و یا حمل غذا با خود از خانه می تواند تبدیل به چالش برای کارمندان باشد. شرکت ها و سازمان های زیادی هستند که تعداد نیروی انسانی آنها زیاد است و می توانند با سفارش غذا برای کارکنان خود هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی کنند و رضایت نیروی کاری خود را بالا ببرند و یکی از دغدغه های مهم آن ها در محل کار را از بین ببرند. کترینگ سفارش غذا منوهای مختلف را با توجه به ذائقه های مختلف تامین می کند. سفارش غذا برای تعداد بالا می تواند موجب کاهش قیمت کلی شود. از این رو برای تهیه غذای ارزان برای شرکت ها و سازمان ها با شماره های ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷ تماس بگیرید و با مشورت درباره این موضوع تصمیم درست اتخاذ نمایید.

طعم عالی و رضایت مشتری ها از جمله مهمترین مواردی است که کترینگ ما با آن سروکار دارد. تمام فعالیت های ما برای جلب رضایت مشتری هاست و ما به این موضوع افتخار می کنیم. چرا که رضایت شما هدف اصلی ماست. درخواست ما از تمام سازمان ها و شرکت هایی که از کترینگ ما غذا تهیه می کنند، این است که نظرات خود و کارکنانشان را به ما برسانند. دریافت چنین اطلاعاتی برای ما ضروری است و این موضوع به بهبود کیفیت غذاهای ما کمک خواهد کرد.

وقتی صحبت از راه حل هایی برای انتخاب غذا برای شرکتها می شود، باید به خاطر داشته باشید قبل از تصمیم گیری درباره اینکه از چه کسی خرید کنید حتما گزینه های خود را بررسی کنید. برای پی بردن به آنچه که آنها ارائه می دهند وقت بگذارید و قیمت غذاها را بین فروشندگان مختلف مقایسه کنید تا مطمئن شوید که بهترین قیمت برای غذا را انتخاب میکنید. همچنین در صورت امکان به نظر سنجی ها نگاه کنید و میزان رضایت مشتریان دیگر را مورد بررسی قرار بدهید.

در نتیجه به طور خلاصه میتوان اینگونه جمع بندی کرد:

قیمت ها و پیشنهادات را مقایسه کنید

تحقیقات و بررسی های لازم را هنگام انتخاب فروشندگان غذا انجام بدهید. قیمت و خدمات مختلف را با هم مقایسه کنید تا مطمئن شوید که بهترین انتخاب را بر اساس نیاز خود دریافت می کنید. هنگام تصمیم گیری برای یافتن مناسب ترین فروشنده، عواملی مانند هزینه های تحویل، سهولت سفارش و در دسترس بودن کارکنان آشپزخانه را در نظر بگیرید.

فروشندگان ترجیحی را بررسی کنید.

سعی کنید به دنبال فروشندگانی باشید که برای همکاری و ارائه خدمات به شما تخفیف‌های ویژه ارائه می‌دهند. به طور مثال گاها برخی از ارائه دهندگان نسبت به برخی از موارد مانند تعداد غذای سفارش شده و تعداد پرس های غذا و نوع و کیفت و وزن غذا تخفیفات ویژه ای مانند ارسال رایگان و یا حتی نوشیدنی رایگان ارائه میکنند. میتوانید برای راحتی ارائه خدمات منوهای مشخصی از غذا آماده کنید و به صورت روزانه یک یا دو نوع غذای مشخص انتخاب کنید.

با کارکنان مذاکره کنید

شما میتوانید به عنوان کارفرما از یک پرسش نامه برای انتخاب غذا و به توافق رسیدن درباره سفارش غذای مناسب استفاده کنید. کارکنان در انتخاب اینکه چه غذایی سفارش شود مشارکت میکنند و با توجه به این موضوع لیستی از غذاهای مشخص انتخاب میشود. از این رو با اطمینان از در نظر گرفتن نیازهای همه، می توانید بهترین تامین کننده غذای شرکتی را متناسب با بودجه خود انتخاب کنید.

شماره های تماس برای ثبت سفارش : ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷

همچنین میتوانید با توجه به میزان غذای مورد نیاز کارکنان غذاها را در دو وزن مشخص برای مثال ۱۵۰ گرمی تا ۲۵۰ گرمی سفارش بدهید تا بتوانید از دور ریز غذا هم جلوگیری کنید.

منوهای مختلف غذا برای شرکت ها

منو سازمانی معمولی (غذای ارزان)

نام غذاقیمت
چلو جوجه۴۵ هزار تومان
چلو کوبیده۴۷ هزار تومان
زرشک پلو با مرغ۵۵ هزار تومان
قرمه سبزی۴۲ هزار تومان
قیمه سیب زمینی۴۲ هزار تومان
چلو میکس۵۵ هزار تومان
قیمه نثار قزوین۶۰ هزار تومان
تلفن های کترینگ :۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷
جهت سفارشات بالای ۵۰ پرس یک روز قبل با کترینگ هماهنگ کنید.

منو سازمانی ویژه کترینگ

نام غذاقیمت
چلو کباب برگ مخصوص(فیله گوساله)۱۸۰ هزار تومان
چلو کباب سلطانی۱۹۵ هزار تومان
چلو کباب بختیاری۱۴۰ هزار تومان
چلو کباب کوبیده۱۰۰ هزار تومان
چلو کباب لقمه ممتاز۱۱۰ هزار تومان
چلو کباب لقمه نگین دار۱۲۰ هزار تومان
چلو کباب میکس۱۳۰ هزار تومان
چلو جوجه کباب محصوص۱۰۰ هزار تومان
چلو جوجه کباب با استخوان(ارگانیک)۱۳۵ هزار تومان
قیمه نثار مخصوص قزوین۱۲۰ هزار تومان
زرشک پلو با مرغ۹۸ هزار تومان
مرصح پلو با مرغ۱۲۰ هزار تومان
چلو خورشت فسنجان۱۲۰ هزار تومان
اکبر جوجه۱۳۰ هزار تومان
چلو خورشت قیمه سیب زمبنب۸۸ هزار تومان
چلو خورشت قرمه سبزی۸۸ هزار تومان
میرزا قاسمی۷۰ هزار تومان
چلو کره۴۰ هزار تومان
انواع نوشیدنی – سیر ترشی – زیتون ساده و پرورده – ماست موسیر – سالاد – سوپ جو

شماره های تماس برای ثبت سفارش : ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷

آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی

جنت آباد شمالی، خیابان انصار المهدی، جنب دانشگاه یادگار

تهیه غذا برای شرکت ها با قیمت ارزان
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا