آموزش تصویری جمع کننده پرده به شکل گربه

آموزش تصویری جمع کننده پرده به شکل گربه

 

Collector - curtains - the - shape - cat (2)

با قدری حوصله و وقت گذاشتن میتونین یک جمع کننده پرده فانتزی برای اتاق کودک درست کنین.این کار خیلی ساده هست و لوازمی که برای این کار احتیاجه دم دست همه هست.

Collector - curtains - the - shape - cat (3)

لوازم مورد نیاز برای این کار:

۱٫پارچه پنبه ای
۲٫چسب پارچه ای
۳٫دو عدد دکمه
۴٫روبان
در ابتدا روی کاغذ الگوی یک گربه را مانند شکل بالا رسم کنین، پارچه رو دولا کرده و الگو را روی پارچه قرار داده و دور الگو را خط بکشین حالا از روی خط ایجاد شده پارچه را برش بدین. بعد از روی همان پارچه دو نوار مانند شکل ببرین.

Collector - curtains - the - shape - cat (4)

هر کدام از دو نواری که از پارچه بریده بودین رو دولا کرده و به صورت دو نوار باریک بدوزین.دو تکه از چسب پارچه ای را جدا کرده و مطابق شکل در یک سر هر دو نوار دوخت کنین.

Collector - curtains - the - shape - cat (5)

در این مرحله پارچه ای رو که به شکل گربه به صورت دولا بریده بودین رو روی هم قرار داده و دور تا دور آن بجز قسمتی که دست گربه قرار میگیرد را بدوزین.بعد از دوخت، دو شکاف در جای دست گربه باز میماند دو نوار باریک را در جای دست آن بدوزین.

Collector - curtains - the - shape - cat (6)

در این مرحله یک برش روی شکم گربه ایجاد کنین و از این شکاف ایجاد شده درون گربه را با پشم شیشه پر کنین.یک تکه پارچه را به شکل قلب ببرین و روی قسمت بریده شده قرار داده و به عنوان تزئین بدوزین.

Collector - curtains - the - shape - cat (1)

در انتهای کار دو دکمه به جای چشم پیشی بدوزین و یه روبان تزئینی دور گردنش ببندین.حالا میتونین این پیشی ناز رو تو اتاق ببرین و به پرده وصل کنین.

 

 

+++++++++++++++++

+++++++++++++++++

+++++++++++++++++

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم