آموزش تصویری جا کلیدی عروسکی (سری دوم)

آموزش تصویری جا کلیدی عروسکی

(سری دوم)

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (1)

من یه مدل جاکلیدی دیگه هم درست کردم ، که توی تصویر می تونین مشاهده کنین . مراحل تهیه این جاکلیدی هم تقریبا مانند مراحل درست کردن جاکلیدی مدل قبلیه . یه قسمتایی از این آموزش رو من توی سری اول نوشتم و میتونید وسایل لازم و طریقه ی رنگ کردن دست و پا اونجا ببینید . لینک جا کلیدی سری اول رو براتون میزارم :

www.ashpaziha.com

 

از ابتدا باید مانند مرحله ی اول درست کردن جاکلیدی قبلی ، سر عروسک رو آماده کنیم ، این کار رو مانند تصویر انجام بدین و سپس چشم ها و پوزه و بینی عروسک رو هم به همون شکل از روی پارچه ی نمدی برش بزنین و به قسمت سر عروسک وصل کنین .
تو این مرحله هم مانند جاکلیدی قبلی سر عروسک رو به وسیله بخیه زدن به بدنش وصل کنین . لینک جا کلیدی سری اول را که این آموزش ها رو اونجا گفتم براتون گذاشتم .

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (2)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (3)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (4)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (5)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (6)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (7)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (8)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (9)

 

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (10)

آماده کردن قسمت بدن عروسک :

وقتی قسمت جلوی عروسک آماده شد ، قسمت پشت عروسک رو مثل تصویر از روی پارچه ی نمدی برش بزنین ، طوری که قسمت پشت سر عروسک با قسمت پشت بدن عروسک به هم وصل باشن ، سپس رشته های دست ها و پاها رو در جاهای مناسب شون با چسب بچسبونین در قسمت بالای پشت سر عروسک هم یه روبان کوچیک مانند عروسک قبلی برای وصل کردن حلقه ی جاکلیدی قرار بدین . در مرحله بعدی باید قسمت پشت عروسک رو به قسمت جلوی آن وصل کنین و درون عروسک رو هم با پشم شیشه پر کنین . پس از پر کردن ، دور تا دور بدن عروسک رو به وسیله ی بخیه زدن بدوزین . در انتها کار دست ها و پاای عروسک رو به اندازه ی دلخواه کوتاه شون کنین ، سپس با استفاده از تکه های کوچیک از پارچه ی نمدی دست و پاهای عروسک رو در انتهای رشته ها چسب بزنین . برای محکم کاری می تونین همیشه در همه ی مراحل بعد از چسب زدن به وسیله ی کوک زدن محل مربوطه رو محکم کنین . در آخر هم حلقه ی جاکلیدی رو در قسمت بالای سر عروسک ، به روبان کوچیکی که از قبل قرار داده بودین ، وصل کنین . پس از انجام این کار ، کار درست کردن این دو مدل جاکلیدی عروسکی به پایان میرسه . امیدوارم از این آموزش استفاده برده باشین .

Training - image - keyrings - Doll - Series - second (11)

 

 

 

 

 

 

++++++++++++++++

++++++++++++++++

++++++++++++++++

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم