هنرمندانه ترین تزیین سفره هفت سین نوروز ۹۵

هنرمندانه ترین تزیین سفره هفت سین نوروز ۹۵

نوروز ۹۵

Most artistically - decorating - Tablecloths - Haft Seen - Nowruz 95 (2)

هنرمندانه ترین تزیین سفره هفت سین نوروز ۹۵

عکس مدل های تزیین سفره هفت سین ۹۵

Most artistically - decorating - Tablecloths - Haft Seen - Nowruz 95 (3)

هنرمندانه ترین تزیین سفره هفت سین نوروز ۹۵

تزیین سفره هفت سین عید نوروز

 

Most artistically - decorating - Tablecloths - Haft Seen - Nowruz 95 (4)

هنرمندانه ترین تزیین سفره هفت سین نوروز ۹۵

مدل سفره هفت سین عید نوروز ۹۵

 

Most artistically - decorating - Tablecloths - Haft Seen - Nowruz 95 (1)

 

هفت سین با یادگارهای کودکی

مطمئن هستم هر کدام ما صاحب جعبه هایی هستیم که در آن یادگاری های ساده ای از کودکی مان را پنهان کرده ایم. امسال عید می توانید این یادگاری ها را از حبس دربیاورید و زندگی دوباره ای به آن ها ببخشید. این یادگاری ها می توانند در سفره هفت سین کنار شما باشند. اگر اهل جمع کردن بلورهای شیشه هستید می توانید از این تیله ها برای تنگ ماهی استفاده کنید. یک نقاشی ساده کودکانه از بچگی تان که اعضای خانواده را نقاشی کرده اید می تواند بعد از سال ها حسابی برای پدر و مادرتان خاطره انگیز باشد. شاید هم بتوانید با قرار دادن عروسک کهنه و قدیم خواهرتان سر سفره او را دوباره به روزهای زیبایی کودکی برگردانید.

هفت سین با دور ریختنی ها

اگر هنوز مشغول خانه تکانی هستید، خوب است که در هنگام تمیز کردن کمدها، قفسه ها و کابینت ها حواستان به وسایل فراموش شده در انتهای هر کشو و گنجه باشد. خیلی از این وسایل که به نظرتان دوریختنی و به درد نخور می آیند می توانند یک ایده جدید برای سفره هفت سین امسال تان باشند. مثلا مادرتان نعلبکی های گلداری را کنار نگذاشته است، یا توی انباری آینه ای شکسته پیدا نمی شود؟ شیشه های رنگی یا قاب های کهنه چه طور؟! تا به حال به این ایده فکر کرده اید که با وسایل هفت سین هفت قاب زیبا درست کنید و روی میز کنار آینه و شمعدان قرار دهید. در بین این قاب های زیبا می توانید عکس کودکی اعضای خانواده یا عکس عروسی شان را قرار بدهید. عکس های دسته جمعی نوروزهای گذشته را هم فراموش نکنید.

هفت سین عروسکی

چشمان تان را ببندید و هفت عروسک زیبا را تصور کنید که سین های سفره را در دست گرفته و به شما و اعضای خانواده تان تعارف می کنند. نظرتان چیست؟ این ایده را می توانید برای هفت سین امسال تان امتحان کنید اگر در خانه عروسک های زیبای بچگی تان را هنوز نگه داشته اید که چه بهتر! می توانید به سراغ آن ها رفته، دستی به سرو روی شان بکشید و برای شرکت در مهمانی نوروز نو نوارشان کنید. عروسک ها را می توانید در سفره دور هم به شکل دایره بچینید و هر سین را در دامن هر کدا م شان قرار دهید. سبزه های عروسکی هم که در بازار فراوان اند.

هفت سین با فرشته های آسمانی

اگر خیلی رویایی هستید به شما پیشنهاد می کنیم امسال برای سفره هفت سین به سراغ یک ایده آسمانی بروید. یک پارچه آبی را به عنوان سفره انتخاب کنید و بعد به فکر مهمان های آسمانی اش باشید. مهمان های آسمانی شما می تواند هفت فرشته جور واجور باشند که سیر و سنجد و سماق را برای شما از بهشت آورده اند. برای آینه می توانید به سراغ آینه ای با قاب طلایی بروید. تعدادی شمع هم می تواند سفره آسمانی شما را نورانی کند.

مدل تزیین جدید سفره هفت سین ۹۵

هنرمندانه ترین تزیین سفره هفت سین نوروز ۹۵

 

تزیینات نوروز

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم