غذاهای اصلی

سفارش غذای سنتی در تهران؛ با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب

اکثر خانم های نسل قدیمی در منزل به شغل خانه داری مشغول بودند و چون وظیفه کار کردن در بیرون از منزل را نداشتند فرصت کافی برای تهیه غذاهای خانگی برای همسر و فرزندانشان داشتند. ولی امروزه برای گذراندن زندگی معمولاً خانم ها هم در کنار همسرانشان مشغول به کار در بیرون از منزل هستند. حتی برخی از خانم ها قبل از ازدواج شروع به کار در بیرون از منزل می کنند. در واقع وقتی را که خانم های نسل قدیمی برای خانه داری و پخت پز غذاهای خانگی استفاده می کردند؛ خانم های امروزی در بیرون از منزل برای کسب درآمد استفاده می کنند. همین کار کردن خانم های امروزی در کنار همسرانشان باعث می‌شود که گاهی مواقع آنها فرصت کافی برای پختن غذای خانگی را نداشته باشند و خودشان و خانواده آنها از خوردن غذاهای خانگی اصیل یا همان غذاهای سنتی ایرانی فاصله بگیرند. در این جور مواقع یکی از راهکارهای مورد استفاده برای این قبیل از خانواده ها، استفاده از رستوران های با منوی غذای سنتی و غذا پزی ها یا آشپزخانه ها و کترینگ های بیرون بری می باشد. جالب است بدانید که در اکثر شهر های ایران غذاهای بیرون بری هم مثل رستوران های قدیمی که غذای بیرون بر ندارند به وفور یافت می شوند. و همین تقاضای مردم برای غذای بیرون بر باعث پیدایش آشپزخانه هایی شده است که فقط و فقط غذای بیرون بر دارند.

شاید بگویید که فقط خانم های شاغل از این قبیل از آشپزخانه ها استفاده می کنند. البته به غیر از مشغله های کاری فراوان خانم ها که باعث استفاده از غذاهای آماده بیرون از منزل در خانواده ها می شود؛ گاهی مواقع هم پیش می آید که خانم های خانه دار برای مهمانی ها و دورهمی های رسمی یا غیر رسمی که در منزل یا مکان خاصی برای جمعی حدوداً بیست تا پنجاه نفری یا بیشتر دارند نیازمند انتخاب این گزینه هستند که از جای مناسبی غذای مرغوبی را تهیه نمایند؛ یا برخی از افراد که مسئول تدارکات شرکتی هستند نیازمند سفارش غذای سنتی در تهران برای پرسنل شرکت هستند. همیشه برای ما در این جور مواقع جای سوال است که از کجا غذای مرغوب و مقرون به صرفه ای را با تنوع غذایی بالا تهیه کنیم. غذایی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و نیاز مهمانان مراسم ما یا پرسنل شرکت ما را به خوبی پاسخگو باشد.

سفارش غذای سنتی در تهران

این موضوع که غذای سنتی را از کجا تهیه کنیم در شهرهای کوچکی که وسعت و جمعیتی کم تری نسبت به کلانشهری مانند تهران دارند، ساده تر است و مردم این قبیل شهرها می دانند که به کدام رستوران یا غذای بیرون بر باید مراجعه کنند. حتی در کلانشهرهای دیگر ایران همانند مشهد و اصفهان هم به همین شکل است. این شهرها با وجود آن که خودشان مرکز استان محسوب می شوند و جزو کلانشهرهای ایران هستند؛ نسبت به تهران وسعت کوچکتری دارند. همچنین این شهر ها نسبت به تهران کم جمعیت تر می باشند و مردم ساکن در آنها شهرها حتی مهاجرین آن شهر که از شهرها و استان های اطراف به آنجا آمدند؛ به راحتی رستوران ها و غذاهای بیرون بر مرغوب در آن کلانشهر یا مرکز استان را می شناسند و می دانند برای تهیه غذای خوب به کدام رستوران یا غذای بیرون بر مراجعه کنند.

در این شهرها گاهی مواقع شما می توانید از تجربه همسایگان و آشنایان خودتان استفاده کنید و آدرس یا شماره تلفن رستوران ها و غذاهای بیرون بر مرغوب را به راحتی پیدا کنید. یا از اطلاعات تلفنی شماره تلفن یا آدرس آنها را به دست پیدا کنید. در حالی که این امر در مورد کلانشهری با وسعت تهران که چندین برابر این کلانشهرها وسعت و جمعیت دارد؛ شاید دشوار باشد.

هرچه بر وسعت شهری افزوده می شود بر تعداد خدماتی همچون رستوران ها و غذاهای بیرون بر موجود در آن شهر هم افزوده می شود و این یعنی آن که شما تعداد بیشتر و متنوعی تری از این خدمات را می توانید انتخاب کنید؛ و این یعنی پیدا کردن رستوران یا آشپزخانه ای که غذای خوب و مقرون به صرفه ای را به شما ارائه کند، بیشتر می شود. ولی همیشه سئوال اینجاست آیا همه آنها خوب هستند؟ یا آیا نیاز ما را برآورده می کنند یا خیر؟ مثلاً برخی از این رستوران ها یا آشپزخانه ها فقط و فقط غذاهای فست فودی ارائه می کنند؛ یا برخی از آنها فقط و فقط یک غذا را در منوی غذای خودشان دارند؛ یا دارای منوی غذایی کوتاه و مختصری هستند؛ که از آنها می توانیم به چلوکبابی ها اشاره کنیم. همه این موارد می تواند از نقاط ضعف یک رستوران یا آشپزخانه بیرون بر باشد. به همه این دلایل سفارش غذای سنتی در تهران می تواند کار سختی باشد.

گاهی مواقع نداشتن منوی غذایی خوب یا گران بودن منو و یا بی کیفیتی غذای عرضه شده توسط یک رستوران باعث می شود شما و دوستان شما از مراجعه به آن رستوران یا آشپزخانه منصرف شوید؛ و این کاملاً به ضرر صاحب آن رستوران یا آشپزخانه غذای بیرون بر می باشد و شاید همین دلیل منجر به تعطیلی آن رستوران یا آشپزخانه شود.

سفارش غذای سنتی در تهران با کیفیت و قیمت مناسب

برای سفارش غذای سنتی در تهران پیدا کردن آشپزخانه یا رستورانی که غذای خوب و مقرون به صرفه ای داشته باشد گاهی کار سختی است؛ و نسبت به سایر کلان شهرهای ایران قابل مقایسه نیست. حتی برخی از آشپزخانه های بیرون بر یا رستوران ها منوهای کاملاً گرانی را برای غذا دارند که باعث به صرفه نبودن خرید از آن رستوران یا آشپزخانه و کترینگ بیرون بر می شود.

شاید شما هم مسئول تدارکات شرکتی خصوصی یا دولتی در تهران هستید و دوست دارید غذاهای متنوع ایرانی و… را که مقرون به صرفه برای شما و کیفیت عالی دارند؛ برای پرسنل خودتان تهیه کنید؛ و همیشه در این فکر هستید که غذای ثابت و یکنواختی را در طول هفته برای پرسنل خودتان تهیه نکنید. یا آن که دوست دارید منوی کاملاً مورد نظر پرسنل شرکت یا مهمانان مراسم تدارک ببینید؛ در این جور مواقع برای سفارش غذای سازمانی در تهران بهتر است شما رستوران یا آشپزخانه ای را پیدا کنید که باعث مراجعه مجدد شما به آن رستوران یا آشپزخانه شود و با دردسرهای همچون منوی گران قیمت یا غذایی بی کیفیت و مانند آن روبرو نشوید تا بتوانید یک شب خاطره انگیز را برای مراسم خودتان بسازید؛ یا نام یک رستوران یا آشپزخانه را در نظر پرسنل شرکت خودتان و سایرین ماندگار کنید.

برای آن که بتوانید نام یک رستوران یا آشپزخانه را در یادها ماندگار کنید بهتر است منوی زیر را مطالعه کنید و با یک بار تست کردن آن را در خاطرتان نگه دارید.

برای سفارش غذای سنتی در تهران با شماره زیر تماس بگیرید:

منوی غذای ارزان و مقرون به صرفه در تهران (منوی معمولی):

برای سفارش غذای ارزان در تهران می توانید منوی زیر را در نظر داشته باشید:

نام قیمت (تومان)
سبزی قورمه۴۲۰۰۰
قیمه سیب زمینی۴۲۰۰۰
چلو جوجه۴۵۰۰۰
چلو کباب کوبیده۴۷۰۰۰
چلو میکس۵۵۰۰۰
زرشک پلو با مرغ۵۵۰۰۰
قیمه نثار قزوین۶۰۰۰۰

شاید شما بگویید ما مراسم خاصی را داریم و نیازمند غذای ویژه و با کیفیتی هستیم در این صورت کافیست شما منوی بعدی را مطالعه بفرمایید.

منوی ویژه:

نام غذاقیمت (تومان)
چلو کره۴۰۰۰۰
میرزا قاسمی۷۰۰۰۰
چلو خورشت قیمه سیب زمینی۸۸۰۰۰
چلو خورشت قورمه سبزی۸۸۰۰۰
زرشک پلو با مرغ۹۸۰۰۰
چلو کباب کوبیده۱۰۰۰۰۰
چلو جوجه کباب مخصوص۱۰۰۰۰۰
چلو کباب لقمه ممتاز۱۱۰۰۰۰
چلو کباب لقمه نگین دار۱۲۰۰۰۰
مرصع پلو با مرغ۱۲۰۰۰۰
قیمه نثار مخصوص قزوین۱۲۰۰۰۰
چلو خورشت فسنجان۱۲۰۰۰۰
چلو کباب میکس۱۳۰۰۰۰
اکبرجوجه۱۳۰۰۰۰
چلو جوجه کباب با استخوان (ارگانیک)۱۳۵۰۰۰
چلو کباب بختیاری۱۴۰۰۰۰
چلو کباب برگ مخصوص (فیله گوساله)۱۸۰۰۰۰
چلو کباب سلطانی۱۹۵۰۰۰

تمام افرادی که ساکن تهران هستند می توانند از کترینگ یا آشپزخانه بیرون بر فوق غذا تهیه کنند. در این آشپزخانه بیرون بر می توانید مخلفات گوناگونی را همراه غذای اصلی سفارش دهید که برخی از آنها عبارتند از: سوپ جو، سالادهای متنوع، ماست موسیر، انواع نوشیدنی ها، سیر ترشی، زیتون ساده و زیتون پروده

نحوه سفارش غذای سنتی در تهران:

حالا شاید برایتان جای سئوال است که چگونه می توانید برای مراسم رسمی یا دورهمی های خانوادگی غذا سفارش دهید؛ و آن را درب منزل یا محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. شایان ذکر است که برای تعداد بیشتر از ۵۰ پرس غذا باید یک روز جلوتر با مسئولین آشپزخانه هماهنگ کنید؛ تا به موقع غذا را تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه خرید و بستن قرارداد های ویژه شرکت ها، ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی تهران و حومه می توانید با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۰۲۱۴۴۸۸۰۸۶۷

آدرس آشپزخانه: تهران، جنت آباد شمالی، خیابان انصار المهدی، جنب دانشگاه یادگار

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا