غذاهای اصلی

سفارش غذا برای مراسم ترحیم و ختم در تهران

از جمله سنت های ما ایرانی ها در برگزاری مراسم های ختم و تکریم متوفی سرو غذا و یا پک های غذایی است. سرو حلوا و خرما از جمله مهمترین گزینه هایی است که می توان برای مراسم ترحیم استفاده کرد.

کترینگ یادگار

با توجه به رعایت بهداشت و کاهش خطرات و سهولت در پذیرایی از مهمان ها می توانید از غذاهای بسته بندی شده و یا پک های آماده استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب وعده های غذایی ایده آل برای مهمانان خود، ادامه مطلب را بخوانید.

سفارش غذا برای ختم در تهران

سفارش غذای بیرون بر در تهران و شهرستان های اطراف را می توانید به راحتی انجام دهید. امروزه با توجه به آنلاین بودن خدمات می توانید سفارشات خود را از طرق مختلف انجام دهید. تنوع مواد غذایی در کنار تنوع قیمت می تواند دستان شما را در انتخاب غذاها باز نگه دارد. انتخاب مواد غذایی مناسب برای مراسم تشییع جنازه بخش مهمی از تکریم آن مرحوم است. در نظر بگیرید که فرد متوفی که از خانواده شماست چه غذاهایی را دوست داشت و از آن ها برای خیرات آن مرحوم استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر مرحوم مواد غذایی خاصی را دوست داشت و افراد او را با این غذا به یاد خواهند آورد، این غذاها را باید در مراسم خاکسپاری سرو کنید. چای یا قهوه نوشیدنی نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. سایر گزینه های مناسب شامل میوه ها و سبزیجات تازه، ساندویچ، سالاد سبک و شیرینی است. مطمئن شوید که انتخاب های منو را بر اساس محدودیت های غذایی تنظیم کنید.

استفاده از یک سرویس پذیرایی و کترینگ سفارش غدا برای مراسم ترحیم می تواند جنبه های متفاوتی از سختی کار خانواده داغدار را کاهش دهد و می تواند از سنگینی و استرس این بار کم کند. کترینگ های غذایی که برای این کار فعالیت می کنند براساس تمام موارد و قوانین آداب معاشرت در چنین روزهایی انتخاب را برای شما ساده تر کنند. از این رو این روند را از طریق کترینگ ما واقع در جنت آباد شمالی، خیابان انصار المهدی، جنب دانشگاه یادگار انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که غذا برای همه شرکت کنندگان مناسب و مورد پسند خواهد بود.

ما در نظر داریم در هنگام سفارش غذا برای مراسم تدفین ترجیحات و محدودیت های غذایی خانواده داغدار را در نظر بگیریم. یک کترینگ خوب درباره تمام جوانب ترجیحات و محدودیت های شما اطلاعات کسب می کند و با توجه به نیازهای شما و هزینه ای که مدنظر دارید، خواسته هایتان را برآورده خواهد کرد که این موضوع باعث راحت‌تر شدن رویداد برای همه خواهد بود. آگاهی از الویت ها و نیاز های مختلف مشتری بسیار مهم است.

برای انتخاب بهترین غذا مطابق با سلیقه مهمانان و انتخاب بهترین گزینه می توانید از کترینگ ما مشاوره بگیرید. میزان و اندازه غذاها باتوجه به تعداد مهمانان را حتما در نظر بگیرید و این موضوع را به کترینگ مورد اعتماد خود بسپارید. این که تعداد پک و غذایی که سفارش می دهید کم نباشد و موجب شرم و ناراحتی میزبان نشود. چرا که همیشه باید احتمال حضور مهمانان غیر منتظره را داسته باشید، از این رو باید میزان غذای اضافی را نیز در نظر بگیرید. برای صحبت درباره این موضوع بهتر است با این شماره ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷ تماس بگیرید و از تجربیات ما درباره این موضوع بپرسید. همچنین بسته بندی مناسب برای غذاها و استفاده از برچسب ها و استفاده از ظروفی که از گسترش میکروبها جلوگیری کند را هم در نظر بگیرید.

قیمت و منو غذا برای سفارش ختم

این مجموعه افتخار دارد با استفاده از بهترین نوع برنج ایرانی و مرغوب ترین مواد مصرفی آماده پخت غذا همراه با رعایت اصول بهداشتی آماده پذیرایی از شما مشتریان عزیز باشد.

منو معمولی (غذای ارزان)

نام غذاقیمت
چلو جوجه۴۵ هزار تومان
چلو کوبیده۴۷ هزار تومان
زرشک پلو با مرغ۵۵ هزار تومان
قرمه سبزی۴۲ هزار تومان
قیمه سیب زمینی۴۲ هزار تومان
چلو میکس۵۵ هزار تومان
قیمه نثار قزوین۶۰ هزار تومان
تلفن های کترینگ :۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷
جهت سفارشات بالای ۵۰ پرس یک روز قبل با کترینگ هماهنگ کنید.

منو ویژه کترینگ

نام غذاقیمت
چلو کباب برگ مخصوص(فیله گوساله)۱۸۰ هزار تومان
چلو کباب سلطانی۱۹۵ هزار تومان
چلو کباب بختیاری۱۴۰ هزار تومان
چلو کباب کوبیده۱۰۰ هزار تومان
چلو کباب لقمه ممتاز۱۱۰ هزار تومان
چلو کباب لقمه نگین دار۱۲۰ هزار تومان
چلو کباب میکس۱۳۰ هزار تومان
چلو جوجه کباب محصوص۱۰۰ هزار تومان
چلو جوجه کباب با استخوان(ارگانیک)۱۳۵ هزار تومان
قیمه نثار مخصوص قزوین۱۲۰ هزار تومان
زرشک پلو با مرغ۹۸ هزار تومان
مرصح پلو با مرغ۱۲۰ هزار تومان
چلو خورشت فسنجان۱۲۰ هزار تومان
اکبر جوجه۱۳۰ هزار تومان
چلو خورشت قیمه سیب زمبنب۸۸ هزار تومان
چلو خورشت قرمه سبزی۸۸ هزار تومان
میرزا قاسمی۷۰ هزار تومان
چلو کره۴۰ هزار تومان
انواع نوشیدنی – سیر ترشی – زیتون ساده و پرورده – ماست موسیر – سالاد – سوپ جو

شماره های تماس برای ثبت سفارش : ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷

آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی

آماده پذیرایی از جشن ها و مراسم ها و میهمانی های شما

جنت آباد شمالی، خیابان انصار المهدی، جنب دانشگاه یادگار

کترینگ یادگار

هنگام انتخاب غذاهای خاص برای بسته غذایی مراسم خاکسپاری، زمان، روز و ترجیحات مورد انتظار جمعیت را در نظر بگیرید.  مراسم تدفین، تشییع و خاک سپاری اموات در نوبت صبح انجام می‌شود، روی اقلام صبحانه مانند حلوا، خرما، نان، شیرینی و کلوچه تمرکز کنید. برای سرویس‌های ناهار یا شام، وعده‌های غذایی در گروه‌های بزرگ‌تر به خوبی جواب می‌دهند. نوشیدنی هایی مانند چای، آب میوه و آب نیز برای کاملتر شدن آن باید همراه باشد.

برای کامل تر کردن بسته غذایی مراسم تشییع جنازه خود، موارد اضافی مانند مجموعه ای از دسرها و نوشیدنی ها را در نظر بگیرید. اگر وقتتان کم است، کیک های از پیش آماده مانند کیک های کوچک بسته بندی را انتخاب کنید که می توانند به تنهایی یا همراه با موارد مختلف سرو شوند. نوشیدنی هایی مانند چای گیاهی، آب میوه، شکلات داغ و قهوه نیز در میان مهمانان محبوب هستند و معمولاً به آماده سازی زیادی نیاز ندارند. برای لمس یک حس خاص، اضافه کردن لیوان های سوغاتی را برای مهمانان به عنوان یادآور خاطرات دوست داشتنی آن مرحوم در نظر بگیرید.

هنگامی که بسته غذایی شما آماده شد، ممکن است لازم باشد تدارکات تحویل را در نظر بگیرید، این موضوع که آیا خودتان سفارش غذای خود را می توانید تحویل بگیرید یا باید با شخص دیگری هماهنگ باشید. به هزینه های تحویل توجه کنید و مطمئن شوید که آنها را در بودجه خود لحاظ می کنید. فراموش نکنید که مراسم تشییع جنازه را در نظر بگیرید و زمان کافی برای تحویل بسته ها قبل از مراسم را برنامه ریزی کنید.

نحوه سفارش غذا برای مراسم ترحیم

شماره های تماس برای ثبت سفارش : ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷

مطمئن شوید که انتخاب های شما با توجه به موضوع یا رویداد باشد. اگر مراسم یادبود در زمان ناهار برگزار می شود، غذاهای مختلفی را با مجموعه ای از میان وعده ها یا مخلفات انتخاب کنید. یا اگر یک دورهمی غیررسمی‌ است، فینگر فودهایی مانند شیرینی‌های کوچک با طعم خرما می تواند انتخاب بهتری باشد که میهمانان می توانند از آن لذت ببرند. مهم نیست که چه ترکیب غذایی را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که ترجیحات مرحوم شما را منعکس می کند و باعث می شود همه مهمانان احساس راحتی کنند.

آیین غذا دادن در مراسم ختم

سنت دیرینه ای در میان تمام مردمان جهان وجود دارد که از آن به عنوان مراسم ترحیم و تغزیت برای فرد فوت شده یاد می شود. مراسمی برای یادبود فرد درگذشته و تسلی خاطر بازماندگان مرحوم برگزار می شود. این مراسم می تواند از فشارهای روانی وارد شده به بازماندگان آن مرحوم کم کرده و تجدید دیدار دوستان و آشنایان آن مرحوم با خانواده متوفی موجب تسلی شود. یکی از آیین های مسلمانان برای اموات در گذشته خود، خیرات مواد غذایی است. سرو کردن غذا و حلوا و خرما به خانواده و دوستان پس از مراسم تشییع جنازه می تواند یک کار طاقت فرسا باشد. خوشبختانه، بسته های غذایی متنوعی وجود دارند که می تواند به شما کمک کند غذاهای مغذی و آرامش بخشی را برای عزاداران فراهم کنید.

کلام آخر

انتخاب و سفارش غذا برای مراسم ترحیم و ختم می تواند برای شما چالش برانگیز باشد. با توجه به فشار روانی‌ای که شرایط از دست دادن عزیز برای شما دارد، گزینش و بررسی مواد غذایی برای پذیرایی از مهمانان کار سختی خواهد بود. برای از بین بردن نگرانی انتخاب درست در این شرایط تنها کافی است با شرکت های بسته بندی، پک سازی و سفارش غذای بیرون بر تماس بگیرید و این مهم را به آن ها واگزار کنید. با اطمینان از کیفیت و نحوه ارائه خدمات این شرکت ها می توانید این فرآیند را به راحتی انجام دهید. تنها کافی است با کترینگ ولیعصر تماس بگیرید.

شماره های تماس برای ثبت سفارش : ۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۴۴۸۸۰۸۶۷

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا