غذاهای اصلی

قیمت سفارش غذای تولد در تهران؛ ارزان ترین منو تهران

برای سفارش غذای تولد در تهران گزینه های زیادی روبروی شماست و گاهی انتخاب از میان رستوران ها و آشپزخانه های بیرون بر متعدد تهران کار سختی است. مطمئنا کیفیت و قیمت اولویت شما برای سفارش غذای تولد در تهران است. ما به شما کترینگ یادگار را پیشنهاد می کنیم که هم تنوع غذایی خوبی دارد هم کیفیت غذا در آن تضمین شده و هم قیمت غذاها بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. قیمت سفارش غذای تولد در تهران در کترینگ یادگار در ادامه آورده شده است.

سفارش غذا برای تولد

شام تولد یکی از شیرین ترین قسمت های تولد است البته با افزایش قیمت غذا مخارج تولد برای شخصی که تولد را برگزار میکند کمی سنگین خواهد بود. با انتخاب یک رستوران سفارش غذا برای تولد با قیمت مناسب تا حد زیادی می توانید هزینه ها را کاهش دهید. روش های مختلفی برای سفارش غذای تولد در تهران وجود دارد. شما می توانید غذای خود را به صورت اینترنتی، حضوری و یا تلفنی انجام دهید. با سفارش غذا برای تولد از یک جای مطمئن خیالتان از بابت غذای تولد راحت است به خصوص اینکه قیمت ها هم مناسب باشند.

بهترین روش سفارش غذای تولد در تهران

امروزه نسبت به سال های گذشته افراد بیشتری برای مهمانی ها یا حتی برای یک تولد به ظاهر ساده دنبال یک رستوران یا آشپزخانه بیرون بر هستند تا بتوانند غذای خوب و ایده آلی را برای مهمانان خودشان در منزل یا مکان مورد نظرشان تدارک ببینند؛ اکثر این افراد دوست دارند در مکان خودمانی تری همچون منزلشان از مهمانان پذیرایی کنند. این افراد علاوه بر کیفیت غذای مورد نظرشان به قیمت آن غذا هم توجه ویژه‌ای دارند و همیشه دوست دارند بهترین انتخاب را در بین گزینه ها موجود داشته باشند.

این افراد رستوران ها و آشپزخانه هایی را که می توانند سفارش غذای تولد خود را از طریق آن ها انجام دهند را با همدیگر مقایسه می کنند. البته این مقایسه گاهی مواقع به اظهار نظر دوستان نزدیک تر هم مربوط می شود؛ و افراد از نظرات پیرامون خودشان تاثیرات مثبت یا منفی را آگاهانه یا نا آگاهانه می گیرند. ولی برای انتخاب یک غذا از دو رستوران یا آشپزخانه مشابه به هم که یک کیفیت را عرضه می کنند قیمت جایگاه ویژه ای را دارد.

پرس و جو از دوستان برای انتخاب یک غذای بیرون بر تولد روشی منطقی و ایده آل محسوب می شود؛ ولی در کلانشهر بزرگی همچون تهران اگر ما بخواهیم، تک تک رستوران ها یا غذا پزی ها و آشپزخانه های بیرون بر موجود در سطح شهر را بررسی مو شکافانه کنیم؛ شاید زمان برای تدارکات مهمانی یا تولد کم بیاوریم؛ شاید همین دلیل ساده باعث شود نتوانیم در زمان مناسب رستوران یا آشپزخانه بیرون بر خودمان را پیدا کنیم.

بهترین روش سفارش غذای تولد در تهران جستجو در اینترنت برای یافتن بهترین قیمت سفارش غذای تولد در تهران است. شاید بهتر باشد که یک بار غذای آشپزخانه یا رستوران مورد نظر را امتحان کنید بعد برای تعداد بالا سفارش دهید. با این کار اگر غذای آن رستوران باب دل شما نباشد هزینه زیادی نکرده اید و برعکس اگر کیفیت و قیمت غذا مطلوب باشد با خیال راحت برای تولد خود غذا سفارش می دهید.

قیمت سفارش غذای تولد در تهران

امروزه با گسترش استفاده اینترنت و فضای مجازی رستوران ها و آشپزخانه های بیرون بر از پیک برای ارسال غذا استفاده می کنند. حتی برخی از این رستوران ها یا آشپزخانه های بیرون بر برای راحتی انتخاب مشتریان اقدام به ارائه منوی غذاها، پیش غذاها و … در وبسایت خودشان یا سایر صفحات فضاهای مجازی مربوط به آن رستوران یا آشپزخانه می کنند که همین کار باعث مقایسه راحت تر بین دو رستوران یا آشپزخانه بیرون بر برای مشتریان می شود.

حال سئوال اینجاست که برای سفارش غذای تولد به کدام رستوران یا آشپزخانه بیرون بر مراجعه کنم؟ آیا آن رستوران یا آشپزخانه می‌تواند کیفیت مرغوبی را برای غذای ارائه شده به من تحویل دهد یا خیر؟ آیا قیمت مناسبی را دارد یا خیر؟ آیا با بودجه بندی من همخوانی دارد یا خیر؟ آیا نسبت به رستوران ها و آشپزخانه های هم سطح خودش قیمت مناسبی را دارد یا یا خیر؟ و این که منوی مختصر و مفیدی را دارد یا منوی متنوع و اقتصادی هم در کنار منوی ویژه اش دارد؟

جواب به این قبیل سئوالات می تواند تصمیم شما را در انتخاب یک رستوران یا آشپزخانه مشخص کند.

امروزه برای تدارک یک تولد خودمانی برخی از افراد به دنبال رستوران های یا آشپزخانه هایی هستند که بتوانند غذای با کیفیتی همراه با مخلفاتی همچون انواع سوپ، سالاد و ترشی یا انواع نوشیدنی ها را تهیه کنند. مطمئنا اگر یک رستوران یا یک آشپزخانه خاطره خوبی در ذهن یک نفر یا در ذهن یک خانواده از کیفیت غذای ارائه شده یا برخورد عوامل آن رستوران یا آشپزخانه به جا بگذارد؛ همین کار به ظاهر ساده باعث تبلیغ دهان به دهان آن رستوران یا آشپزخانه می شود و آن فرد یا خانواده از آن رستوران یا آشپزخانه پیش دوستان و آشنایان خودشان تعریف می کنند و آنجا را به آنها معرفی می‌کند؛ و مطمئناً قیمت اجناس ارائه شده توسط رستوران یا یک آشپزخانه بعد از کیفیت غذای ارائه شده نقش مفید و موثری را در این تبلیغ دهان به دهان دارد.

در جدول های زیر می توانید قیمت سفارش غذای تولد در تهران ارائه شده در کترینگ یادگار را مشاهده کنید:

منوی اقتصادی یا مقرون به صرفه:

نام غذاقیمت هر پرس (تومان)
سبزی قورمه۴۲۰۰۰
قیمه سیب زمینی۴۲۰۰۰
چلو جوجه۴۵۰۰۰
چلو کباب کوبیده۴۷۰۰۰
چلو میکس۵۵۰۰۰
زرشک پلو با مرغ۵۵۰۰۰
قیمه نثار قزوین۶۰۰۰۰

شاید الان بگویید این منوی غذای نیاز ما را بر آورده نمی کند. در این صورت به منوی ویژه کترینگ توجه کنید. البته این منو برای غذاهای اصلی است و اگر سفارش شما بیشتر از ۵۰ پرس است؛ لازم است که یک روز جلوتر از مراسم آن را با کترینگ هماهنگ نمایید.

منوی ویژه:

نامقیمت (تومان)
چلو کره۴۰۰۰۰
میرزا قاسمی۷۰۰۰۰
چلو خورشت قیمه سیب زمینی۸۸۰۰۰
چلو خورشت قورمه سبزی۸۸۰۰۰
زرشک پلو با مرغ۹۸۰۰۰
چلو کباب کوبیده۱۰۰۰۰۰
چلو جوجه کباب مخصوص۱۰۰۰۰۰
چلو کباب لقمه ممتاز۱۱۰۰۰۰
چلو کباب لقمه نگین دار۱۲۰۰۰۰
مرصع پلو با مرغ۱۲۰۰۰۰
قیمه نثار مخصوص قزوین۱۲۰۰۰۰
چلو خورشت فسنجان۱۲۰۰۰۰
چلو کباب میکس۱۳۰۰۰۰
اکبرجوجه۱۳۰۰۰۰
چلو جوجه کباب با استخوان (ارگانیک)۱۳۵۰۰۰
چلو کباب بختیاری۱۴۰۰۰۰
چلو کباب برگ مخصوص (فیله گوساله)۱۸۰۰۰۰
چلو کباب سلطانی۱۹۵۰۰۰
قیمت سفارش غذای تولد در تهران

بهترین کترینگ سفارش غذای تولد در تهران با قیمت مناسب

کترینگ یادگار در تهران دارای دو منوی غذایی متفاوت از نظر قیمت می باشد یکی از منو های این کترینگ که به منوی ارزان یا اقتصادی معروف شده است دارای قیمت پایین تر است و منوی دیگر که به منوی ویژه معروف شده دارای قیمت بالاتری از منوی اقتصادی آن کترینگ است. در بالا هر دو منو را آوردیم تا با بودجه مد نظرتان به شما و مهمانان شما خدمات ارائه کنیم و برایتان یک مراسم خوب و به یاد ماندنی بسازیم.

تمام افرادی که ساکن تهران هستند می توانند از کترینگ یا آشپزخانه بیرون بر یادگار غذا تهیه کنند. کترینگ یادگار ارائه دهنده غذای ارزان در تهران است. در این آشپزخانه بیرون بر می توانید مخلفات گوناگونی را همراه غذای اصلی سفارش دهید که برخی از آنها عبارتند از: سوپ جو، سالادهای متنوع، ماست موسیر، انواع نوشیدنی ها، سیر ترشی، زیتون ساده و زیتون پروده

برای اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش غذای تولد و دریافت دیگر خدمات مانند سفارش غذای سازمانی در تهران و بستن قرارداد های ویژه شرکت ها، ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی تهران و حومه می توانید با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۴۴۸۸۱۵۳۸ – ۰۲۱۴۴۸۸۰۸۶۷

آدرس آشپزخانه: تهران، جنت آباد شمالی، خیابان انصار المهدی، جنب دانشگاه یادگار

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا